مالتی مدیا
مالتی مدیا (مولتی مدیا) یا همان چند رسانه‌ای

مالتی مدیا (مولتی مدیا) یا همان چند رسانه‌ای

امروزه یکی از مهمترین رکن‌های یک تجارت موفق تبلیغات است.
هر اندازه محصول ارزشمند و یا خدمات ارزنده‌ای داشته باشید، مادامیکه آن را به دیگران معرفی نکنید، کاری انجام نداده‌اید.

یکی از پرجاذبه‌ترین و بهترین راه‌های تبلیغ، استفاده از سی دی‌های چند رسانه‌ای تبلیغاتی یا همان مالتی مدیا(مولتی مدیا) سی دی می‌باشد که از هر کتابچه، بروشور و یا کاتالوگ چاپ شده‌ای جذابتر بوده و به علاوه هزینه پایینتری را در پی دارد. زیرا سی دی‌های مالتی مدیا فقط یکبار طراحی شده و با هزینۀ اندکی قابل تغییر می‌باشند و تکثیر آنها به راحتی و حتی با یک کامپیوتر شخصی امکان‌پذیر است، در حالی که تغییر نسخه‌های چاپی مراحل متعدد و پر هزینه‌ای را در بر دارد. پتانسیل بالا در ارائۀ اطلاعات و بهره‌گیری از متن، صدا، تصویر، فیلم، انیمیشن، موسیقی، لینک‌ها و هزاران قابلیت نرم افزاری دیگر نشان از قدرت فوق العاده‌ی این رسانه است.
طراحی بصورت کاملا مستقل از سیستم کاربر می‌باشد و قابل اجرا بر روی کلیه سیستم‌های عامل و سازگار با هر رزولوشن مانیتور خواهد بود.
سی دی مالتی مدیا در سایزهای مختلف به همراه طراحی جلد با آرم و شناسه شرکت شما، از بهترین هدایای تبلیغاتی و ابزار بازاریابی و اطلاع رسانی روز دنیا جهت عرضه در نمایشگاه‌ها، سمینارها، ارسال به مشتری و غیره می‌باشد علاوه بر اینها در دنیایی که ذخائر طبیعی و جنگل‌ها رو به نابودی است در مصرف کاغذ صرفه جویی کرده اید!

[ برای دیدن نمونه کارهای ما کلیک کنید ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *